درباره مدیران
سید علی خیریه - رییس هیئت مدیره

 آقای سید علی خیریه به عنوان عضو هیئت مدیره و رییس هیت مدیره ستاره کیان ایرانیان در مهر 1386 انتخاب شده اند. سابقه کاری ایشان در صنعت مرغداری به سال 1358 باز میگردد. در سال 1364 شرکت مرغ مادر جنوب خراسان در زمینه تولید جوجه یک روزه گوشتی افتتاح شد که آقای سید علی خیریه از همان ابتدای شروع کار شرکت به عنوان عضو هیئت مدیره و رییس هیت مدیره شرکت مرغ مادر جنوب خراسان انتخاب شده اند و این سمت تا به امروز نیز به ایشان تعلق دارد. شرکت مرغ مادر جنوب خراسان یکی از بزرگترین تولید کنندگان جوجه یک روزه گوشتی در سطح کشور بوده که با توجه به داشتن دو کارخانه جوجه کشی نمونه کشوری در تهران و بیرجند تولید خود راماهانه به 250000000 رسانده است.

ایشان همچنین عضو هیئت مدیره و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ستاره کیان بیرجند که در سال 1380 توسط ایشان و آقای سید حسین خیریه تاسیس شده است بوده اند. شرکت ستاره کیان بیرجند بزرگترین کارخانه دان خاورمیانه است که ظرفیت تولید آن 50 تن در ساعت می باشد.

آقای سید علی خیریه در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل نموده و لیسانس خود را از مدرسه عالی مدیریت تهران دریافت کرده اند.

 

 

سید محسن خیریه - مدیر عامل

آقای سید محسن خیریه به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت ستاره کیان ایرانیان  در سال 1391 انتخاب شده اند که تمرکز شرکت را در زمینه تغزیه، بهداشت دام و طیور مدیریت می کنند . پیش از آن ایشان نایب رییس هیئت مدیره ستاره کیان ایرانیان بودند.

ایشان از ابتدای تاسیس این شرکت به عنوان نماینده شرکت و مسئول بخش استراتژیک و مالی شرکت نیز بوده اند. ایشان همچنین از سهامداران شرکت ستاره کیان بیرجند که در سال 1380  توسط خانواده خیریه تاسیس شده است هستند. شرکت ستاره کیان بیرجند بزرگترین کارخانه دان خاورمیانه است که ظرفیت تولید آن 50 تن در ساعت می باشد.

آقای سید محسن خیریه لیسانس خود را در رشته عمران از دانشگاه صنعتی شریف تهران دریافت کرده اند و مدرک فوق لیسانس خود را در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه کارلتون کانادا دریافت نموده اند.

 

 

     آدرس ما:    

شماره تماس:

   تهران، میدان ونک ، خیابان ونک ،

برج آسمان ، طبقه 11 ، واحد 1105  

           

       91009040 021

 91009050 021